Star Tales - gwiezdne opowieści...

Jest rok 21 406 od powstania Republiki. Próbujemy przeżyć...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#91 2013-12-12 21:41:01

MOC

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-05
Punktów :   

Re: Próby Jedi - Asyr

Khar omal nie szturchnął Asyra kijem w zad gdy usłyszał te niezręczne "eeee... dzień dobry" ale Rada pominęła to milczeniem, więc sam też się powstrzymał. Ale już stwierdzenie "holocron znalazłem" przepełniło czarę i mruknął.
- Normalnie mistrz elokwencji i dyplomacji...
Ale chyba nikt z Rady go nie usłyszał bo nikt nie skomentował. Za to mistrz Syo Bakarn uśmiechnął się wyrozumiale do zdezorientowanego tą cała sytuacją Asyra.
- Misja z którą zostałeś wysłany do Świątyni była tak na prawdę twoją Próbą Jedi. Twój mistrz poprosił o nią z zastrzeżeniem, byś nic o tym nie wiedział...
Mistrz Syo spojrzał wymownie na Jamesa. Nie do końca pochwalał taki pomysł - w końcu do Prób inni padawani podchodzili po przygotowaniach - nie z marszu i zaskoczenia, jednak sama wiara Jamesa w swego ucznia była wystarczająco budująca.
Mistrz Jaric zaś dodał.
- Mistrz Khar poinformował nas, że pomyślnie przeszedłeś wszystkie próby i wypełniłeś swą misję. Zasługujesz na tytuł Rycerza Jedi.
Stwierdził z nieukrywaną dumą w głosie, bo każdy kolejna Próba zakończona sukcesem tylko wzmacniała Zakon.
- Oficjalna ceremonia odbędzie się w Świątyni na Tythonie za tydzień. Możesz już jednak o sobie myśleć jak o rycerzu. Gratuluję
Dodała mistrzyni Shan z uśmiechem.

Offline

 

#92 2013-12-12 21:51:09

Asyr

Rycerz

Zarejestrowany: 2013-03-18
Punktów :   

Re: Próby Jedi - Asyr

Jako że pierwszymi reakcjami na to wszystko był zbiór przedłużanych samogłosek, autor pozwoli sobie na opuszczenie tego opisu i przejście dalej.
Później już milczał tylko, patrząc na Jamesa, któremu mógł mieć trochę za złe, ze akurat go tak potraktowali z zaskoczenia, ale – przecież dał!
Ha – pomyślał – widzisz mroczny Asyrze, widzisz?
Kto podchodzi do prób z zaskoczenia i zdaje? Kto jest średni?
Nie poczuł się nad wyraz zadufany, poczuł, ze wygrał z samym sobą. Nagle uśmiechnął się tak jakby miał stać się gwiazdą nowego układu słonecznego.
- ja... ja... dziękuje. Dziękuje Wysoka Rado! -  i zaraz ukłonił się po dżedajsku, wygładził szatę, cały czas nieniuchnięty. Jakiś on był teraz szczęśliwy!
- jak do tej pory chce być dobrym jedi i jeszcze lepszym i służyć republice   -wyrzucił z siebie na jednym wydechu.
I znalazłem holocron – pomyślał. Znalazłem holocron!
Wsadził rękę do kieszeni, wyjął go i mocno ścisnął.
Nie dałem się ciemnej stronie zrobić w jajo!

Offline

 

#93 2013-12-12 22:05:20

MOC

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-05
Punktów :   

Re: Próby Jedi - Asyr

- Zdajać próby udowodniłeś, że jesteś godzien miana Rycerza Jedi. Noś je z dumą. Niech Moc będzie z Tobą
Pożegnała się mistrzyni Shan a potem wraz z pozostałymi mistrzami po prostu się rozłączyła, jednak James mógł jeszcze pozostać by porozmawiać ze swoim uczniem a Khar będzie na tyle uprzejmy by wyjść i zostawić ich samych.
A gdy już skończą to stary neti odbierze holocron a następnie odprowadzi Asyra do wyjścia. Nieco okrężną drogą, ale za to bez przeciskania się przez windy i odgruzowania korytarzy,. I tym sposobem Asyr w końcu zasłużył na swój tytuł Rycerza Jedi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomiczne.pun.pl www.motorlublin94.pun.pl www.thawmody.pun.pl www.zakazaneportale.pun.pl www.aghzodmielec.pun.pl