Star Tales - gwiezdne opowieści...

Jest rok 21 406 od powstania Republiki. Próbujemy przeżyć...


#16 2013-07-02 21:01:44

Secorsha

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2012-12-06
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

Seco ważył sto kilo, był to bardzo duży obiekt. Wszystko było jednak w porządku. Żył. Sąsiadka miała oczy wielkie jak talerze.
- tak... mi... miło mi... – nie wiedziała biedna co zrobić. I wtedy Seco zawył z bólu a ona wisneła, łapiąc się za twarz, nie wiedziała bowiem co się dzieje,a  to Seco kopa w jajka zarwał. Poderwał się i znowu JEB – łbem w szafki kuchenne u sąsiadki, później wśliznął się jak ogłuszona ryba do mieszkania T'kula, na kolana i zaczął się wić.
- O ty chuju...  -zapiszczał cienkim głosem. Międzyczasie u sąsiadki otworzyła się szafka i wypadły talerze, tłukąc się. I znowu wisk.
- o ty niedomyta cewo...
-On mieszka na siódmym piętrze w mieszkaniu 818!

-Tu mieszkam, kuhrrrwaaaa![/i]  -wrzasnął podnosząc się z klęczek., oczy miał zaczerwienione, mięśnie na twarzy napięte. Teraz tpo już furia w bólu,. I jak się nie zamachnie, by w mordę pauańcowi z protezy wyprowadzić,a korytarzyk ciasny, nie ma gdzie uciekać.

Offline

 

#17 2013-07-02 21:12:41

T'kul

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2013-04-11
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

Jedi mają taka miła właściwość, że potrafią się wspomagać mocą i są szkoleni w walce wręcz. T’kul nie stanowił wyjątku, choć walki wręcz nie lubił. Spróbował zablokować cios ręką zaś druga po krótkim skupieniu znów pchnąć mocą napastnika. Niestety zawiodły T’kula umiejętności i jak nie pokaże numeru buta przed upadkiem na podłogę. Był oszołomiony ciosie. Jednak żywy. Wypluł krew i dwa żeby na podłogę. Teraz to już się wkurwił a całego. Olewać zakazy rady. Zabić skurwysyna. SEEK AND DESTROY. Skupił się. Protekcja była najważniejsza jak mawiała Mistrzyni Leri. Protekcja to podstawa. Skupiał się i nałożył na siebie protekcję. Wszystkie mięsnie zagrały w innym tepie. Serce przyspieszyło, płuca niby te miechy kowalskie pompowały tlen. Jednak był jeszcze oszołomiony zbyt by się podnieść. W końcu zarobił w zęby z protezy.

Ostatnio edytowany przez T'kul (2013-07-02 21:14:01)

Offline

 

#18 2013-07-02 21:18:50

Secorsha

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2012-12-06
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

I znowu wisk. Z tego co autor zrozumiał, teraz T'kul leżał. Ale do sąsiada na dól nie przeleciał, podłogi i sufity były mocniejsze.
Międzyczasie sąsiadka przelazła przez dziurę w ścianie,w  piżamie, przerażona.
- Secorsha, nie, zostaw go, do cholery ty wielki kretynie, nie!
Kaleesh nie rzucił się by poprawić, choć chyba chciał. Nadal był obolały. Sąsiadka wypchnęła go na korytarz (dało się, widać nie miał w zwyczaju bicia kobiet) i zamknęła drzwi na klucz. Te T'kula oczywiście.
- Zadzwonić po karetkę?
[i]- Wpuście mnie, kuhrrrwa!
– Seco załomotał w drzwi.
- Zaraz ktoś zadzwoni po CSB! Wracaj do siebie, dobrze ci radze!  -krzyknęła przez drzwi.
- Gówno rhadzisz, wpuść mnie!

Offline

 

#19 2013-07-02 21:33:07

T'kul

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2013-04-11
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

„Wstawaj, kurwa wstawaj patyczaku jeden. Nie będziesz się przecież wylegiwał na podłodze jak jakaś laska na plaży. No, już!” – Ponaglał się w myślach. Zerwał się z podłogi w iście popisowy sposób to znaczy robiąc sprężynkę. Był gotów do łamania kości, prucia flaków, spuszczania krwi. Oczy miał dzikie, straszne. Sąsiadka, kochana kobiecina, niechaj jej Moc zawsze sprzyja spacyfikowała sprawę. Wypchnęła Seco za drzwi, które zaryglowała. T’kul dyszał ciężko. Jeszcze adrenalina we grała, jeszcze nie przebrzmiało eoch wystrzału, krzyk morujących, wrzask mordowanych. A tu nagle cisza. Spokój. Wziął głęboki oddech. Z wolna uspokajał się. Po czwartym wdechu. Poziom agresji zszedł poniżej czerwonej strefy. Reaktor atomowy został opanowany i ie grozi już wybuchem. Tylko Rada się wścieknie. „Trudno. Wtedy wrócę do świątyni”. Spojrzał na sąsiadkę.
- Nie, nie trzeba. To tylko dwa zęby. On nie będzie mógł skorzystać z klejnotów przez dłuższy czas. – Po mimo bólu, który rósł w miarę opadania adrenaliny zaśmiał się. – On tak zawsze? – Spytał wskazując na drzwi a właściwie na dobijającego się do ich zapijaczonego obszczymurka.

Offline

 

#20 2013-07-02 21:41:18

Secorsha

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2012-12-06
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

Wystraszona kobieta dyszała ciężko. Stała przy dziurze w ścianie i patrzyła na T'kula. Przez chwile wyglądał jak prawdziwy psychopata,a  ona ma teraz z nim otwarty kanał nadprzestrzenny w ścianie!
- Tak... nie... tak.... on jest nienormalny, ale można z nim zyć. Gorzej jak się napije. Jutro moze tego nawet nie pamiętać...

Offline

 

#21 2013-07-02 21:55:53

T'kul

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2013-04-11
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

Na szczęście dla wszystkich, a zwłaszcza dla T’kula z każdym głębokim wdechem poziom agresji spadał gwałtownie aż doszedł do zielonej strefy. Wszystko wróciło do normy. Prawie wszystko, bo teraz miał otwarte przejście do sąsiadki a właściciel mieszkania, właściciel nie najemca nie będzie tym zachwycony.
- A więc trafiłem akurat na najgorsze. – Stwierdził już całkowicie spokojnie próbując się uśmiechnąć. – Mogło być gorzej. – Przepraszam za wszystko. W sprawie tej zepsutej ściany mam nadzieję dojdziemy do porozumienia. Chyba, ze Pani nie będzie chciała wprawić tu drzwi – Zażartował sobie patrząc na dziurę. Można teraz było śmiało zrobić w tym miejscu drzwi, jednak ucierpiałaby powierzchnia kuchenna, znaczy trzeba by było zrobić przemeblowanie. Ale okienko można było zrobić chyba śmiało. Wtedy byłaby okazja do poplotkowania, gdy ona gotowała obiad a on akurat był w domu. – Wprowadziłem się dzisiaj i jeszcze nie urządziłem się. Zaprosiłbym sąsiadeczkę na herbatę, ale chwilowo mam tylko bigos czy tam klopsiki w lodówce.

Offline

 

#22 2013-07-02 22:02:11

Secorsha

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2012-12-06
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

- yyyy... właściwie to... to Seco nie jest najgorszy. Jest całkiem miły, jeśli się nie napije.  -wyjaśniła nieskładnie i tajemniczo, wpychając tyłek w dziurę w ścianie, by za chwile przerzucić nogi na swoją część.
- Proszę się nie martwic. Te ściany to symbolika, trzy stówki, pól od pana, pól ode mnie, i dziury nie będzie, mój szwagier zrobi to po kosztach...
Raczej nie chciała mieć okienka z sąsiadem.
Ale jakby liczyć sprawiedliwie, to powinno być stówka od niego, stówka od niej i stówka od Seco...
Łup Łup Łup...

Offline

 

#23 2013-07-02 22:11:19

T'kul

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2013-04-11
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

- Skoro nie jest taki zły, to przecież nie złożę skargi za najście i tak dalej. – Zapewnił solennie – Trzeba żyć z sąsiadami, prawda? – Ni to zapytał ni stwierdził. Sąsiadka przepchnęła się przez dziurę. Pewnie jeszcze była w szoku po tym zajściu. T’kul nie był taki zły, na jakiego wyglądał, ale wkurzony mógłby być gorszy od Seco. Tyle, ze starał się panować nad emocjami. Dziś nie wyszło. Może to wina wszystkiego, co zaszło dzisiejszego dnia?
- Doskonale proszę pani. Na kiedy będzie można zamówić owy remont? – Był już całkiem spokojny, mówił bez emocji. Na walenie Seco nie zwracał uwagi. Musiał się zasymilować, przyzwyczaić. To nie będzie łatwe, ale jest wykonalne. Wsiąknąć w ten świat.

Offline

 

#24 2013-07-02 22:15:11

Secorsha

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2012-12-06
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

W końcu się zmęczy i zaśnie. Bo był przekonany ze mieszka tu, więc nie pójdzie. Każde piętro wygląda tak samo. Ich mieszkania były nad sobą.
Później wstanie, zobaczy numer i poleci do siebie.
- Zaraz do niego zadzwonię. – odparła sąsiadka już ze swojego mieszkania.
- Chwileczkę... a może chce pan kawy? Nie, nie, nie kawy, herbaty? – nie kawy bo nie zaśnie. Choć i tak pewnie nie zaśnie. Ale pani jak już była u siebie, to mogła zrobić herbatę, po tej stronie barykady już była.

Offline

 

#25 2013-07-02 22:23:38

T'kul

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2013-04-11
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

- Dziękuję, niech pani sobie nie robi kłopotu. – Odpowiedział na propozycję sąsiadki. Był zmęczony. Cholernie zmęczony po tym całym parszywym dniu a kolejny nie zapowiadał się lepiej. „Kurwa, co mnie podkusiło?” – Spytał się w myślach. -  Nie ma chyba sensu niepokoić pani szwagra o takiej porze. Z resztą ja też nie będę Pani przeszkadzał, Wszystkim nam się należy chwila odpoczynku po dzisiejszym incydencie a ja akurat zamierzałem się położyć, gdy on wtargnął.

Ostatnio edytowany przez T'kul (2013-07-02 22:24:09)

Offline

 

#26 2013-07-02 22:26:39

Secorsha

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2012-12-06
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

- Tu trzeba zamykać drzwi na zamek – poradziła przez tymczasowy kanał nadprzestrzenny.
- szwagier przyjedzie jutro o 11. Ma do mnie klucze. Ma pan racje, tez się położę, jutro mam dyżur na siódmą do pracy...
Nieśmiało wysunęła główkę. Była to ludzka kobieta. Miała falujące włosy w odcieniu miedzy blond a rudym. Poszukała wzrokiem T'kula.
- A pan gdzie pracuje?

Offline

 

#27 2013-07-02 22:36:30

T'kul

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2013-04-11
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

- Teraz to wiem. Będę musiał się przyzwyczaić do ręcznego zamykania drzwi. – Posłał sąsiadce promienny uśmiech. Ta kobieta była miła, dobra, więc T’kul śmiało mógł jej odwzajemnić sympatię.
– O 11. Doskonale. Widać ze fachowiec. – Pochwalił, licząc, ze spotka się to z jakimś odzewem. „Oho. Zaczyna się sąsiedzka inkwizycja” – zachichotał w myślach. – Obecnie jeszcze nigdzie. Dziś odszedłem ze służby i dopiero znalazłem to mieszkanie. Pracy zamierzałem poszukać jutro, ale się wstrzymam skoro ma być remont.

Offline

 

#28 2013-07-02 22:39:50

Secorsha

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2012-12-06
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

- to nie będzie remont, godzina, dwie, proszę się nie przejmować – zaszczebiotała przez dziurę w scianie.
- Zna się pan na remontach. Szwagier czasem wymienia pracowników, wie pan, coś na głowę spadnie, albo na noge, wtedy trzeba obciąć – zachichotała, jakby obcinanie nogi ją bawiło. Ale moc jedna raczy wiedzieć o co chodziło, to może przez stres.
- jaka to była służba? Był pan policjantem?

Offline

 

#29 2013-07-02 22:48:17

T'kul

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2013-04-11
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

- Nie znam się zbytnio na remontach, ale dosyć szybko się uczę. – Zełgał gładko. Trzeba było się jakoś sprzedać. Była szansa na robotę i trzeba było podjąć ryzyko. Może się opłacić. Spróbować nie zawadzi. Sąsiadka pomimo stresu, jutrzejszego dyżuru i zmęczenia zdawała się być wybita ze snu. T’kul chyba ja intrygował. Stąd te pytania Inkwizytorki. Ale wścibstwo sąsiadki jakoś nie irytowało T’kula. Dziwne, ale prawdziwe.
- Cos w tym rodzaju – odpowiedział nieco wymijająco a jej pytanie. Nie chciał mówić otwarcie, ze był Jedi. Miał prawo do incognito.

Offline

 

#30 2013-07-02 22:52:36

Secorsha

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2012-12-06
Punktów :   

Re: Monada, osiedle "Pogodne", Mieszkanie T'kula (nr.666)

No na pewno. Jakby się tu dowiedzieli,ze T'kul to były jedi to by życia nie miał.
Za drzwiami spokój. Co się działo z  kaleeshem? Cokolwiek by to nie było, było w porządku. Moze już zasnął? A moze poszedł innych nagabywać.
Sasiadka tymczasem wciąż zaglądała do srodka.
- To proszę być o 11. Mój szwagier jest w  porządku, choć surowy. Zaradny facet. Miała siostra szczęście, ja nigdy nie miałam szczęścia do facetów. Na studiach zakochałam się nawet w wykładowcy, ale okazało się, ze był jedi. I jest. To sławny jedi...
No i masz...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fairytailgame.pun.pl www.mithril.pun.pl www.terania.pun.pl www.fenixclan.pun.pl www.wsti.pun.pl