Star Tales - gwiezdne opowieści...

Jest rok 21 406 od powstania Republiki. Próbujemy przeżyć...


#31 2013-12-29 16:08:40

James

Mistrz

Zarejestrowany: 2012-12-12
Punktów :   

Re: Hotel "Sacrum"

- bardzo chętnie, ale innym razem. Musze już uciekać, chce się przygotować do spotkania z Radą, a muszę jeszcze zrobić notatkę z twoich wypowiedzi. – wstał powoli i od razu oparł się przedramieniem o Sisca tak ze go niemal dotknął czołem. Uśmiechnął się do swojego czarnoszarego odbicia w siatce sensorycznej.
- I jeśli będziesz miał wybór to wybieraj inne miejsca na swoje występy bo ten hotel ma złą aurę

Offline

 

#32 2013-12-29 16:14:34

Sisco Hasupidona

Niewyszkolony Mocowładny

Zarejestrowany: 2012-12-05
Punktów :   
gg: : 8613013

Re: Hotel "Sacrum"

- To nie ja wybieram sobie miejsca, ale powiem Richardowi. Może i racja, trochę tu dziwnie, ale bardzo mi się podobają te świeczniki z  prawdziwym ogniem. Swoją droga: zastanawiało mistrza kiedyś jakim cudem to się jeszcze nie zjarało? – obecnie statystyczny mieszkaniec galaktyki potrafił sobie zrobić krzywdę kartką papieru, a co dopiero prawdziwym ogniem.
Na pieszczotę Jamesa zareagował Sisco długim, łagodnym cichym pomrukiem.


_____________________________________________________________
jestę piosenkarzę :]

Offline

 

#33 2013-12-29 16:18:23

James

Mistrz

Zarejestrowany: 2012-12-12
Punktów :   

Re: Hotel "Sacrum"

Krótko trwałą ta pieszczota, czy bardziej oparcie się mistrza (można to było śmiało interpretować jako zaufanie do młodego). Zaraz się wyprostował i klepnął go jeszcze w „policzek”.
- Nie zastanawiałem się, bo ja to wiem. Ale o tym porozmawiamy kiedy indziej. Niech Moc będzie z tobą i pamiętaj o piosence.
I opuścił mroczny hotelik.

Offline

 

#34 2013-12-29 16:21:43

Sisco Hasupidona

Niewyszkolony Mocowładny

Zarejestrowany: 2012-12-05
Punktów :   
gg: : 8613013

Re: Hotel "Sacrum"

- I z tobą Mistrzu – pożegnał się. Oczywiście przy następnym spotkaniu doczyta czemu się Sacrum nie spaliło i spróbuje Jamesa zaskoczyć. Teraz zaś poszedł w sale, pogadać z jeszcze paroma osobami.


_____________________________________________________________
jestę piosenkarzę :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pnp.pun.pl www.terania.pun.pl www.fairytailgame.pun.pl www.wsti.pun.pl www.fenixclan.pun.pl