Star Tales - gwiezdne opowieści...

Jest rok 21 406 od powstania Republiki. Próbujemy przeżyć...


#31 2013-06-03 20:40:51

T'kul

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2013-04-11
Punktów :   

Re: Sala Treningowe

- Nie zapowiada -  Skinał głową – Ale mimo to ciekaw jestem jak by takowa rozmowa przebiegła. Po prostu zwykła cholerna ciekawość. Nic więcej.
Leri nie paliło się do negocjacji z sithem. Jednak rozważania były czysto teoretyczne. Pomimo tego T’kul był ciekaw efektu.
- Ty go znasz dłużej, ja od chwili zaledwie. Przecież dopiero jestem tu od tygodnia. Nie da ray w tydzień poznać wszystkich na planecie .

Offline

 

#32 2013-06-03 22:31:38

Leri

Rycerz

Zarejestrowany: 2012-12-06
Punktów :   

Re: Sala Treningowe

- Mam więc kiepskie wieś i, nie zaspokoisz swojej ciekawości
Odpowiedziała z przewrotnym, nieco wyzywającym uśmiechem. Nie zamierzała niczego robić by zaspokoić ciekawość T'kula. Może kiedyś mu się poszczęści i zobaczy ją w akcji. Póki co jednak trzymała wszystkie karty dla siebie i nie pokazywała, czym gra.
- Ja go poznałam mniej więcej w pierwszym tygodniu pobytu na Coruscant. Ale fakt, by kogoś dobrze poznać to trzeba czas poświęcić

Offline

 

#33 2013-06-04 15:41:58

T'kul

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2013-04-11
Punktów :   

Re: Sala Treningowe

- trudno. Jakos bę to musial znieśc. - Stwierdził pogodnie. Rozwazali teoretycznie. A teoria niekiedy mija sie z praktyką. Widzac jej wyzywajacy uśmiech nie wiedział czy aby ona nie prubuje go nabrac. Dac sie popuscic zabraczce było by błędem.
- Nie miałem okazji dłuzej z nim pogadac, ale mam numer do Asyra więc sie umowie na spotkanie. Sisco będzie zaskoczony. - zachichotał jak smarkula gy wyobraził sobie mine istoty zamkniętej w tym stalowym pancerzu. Iście żal mu było iż ie bedzie w stanie jej zobaczyć.
- A tak przy okazji czym on sie interesuje, co lubi a czego nie? - Znow zapobiegliwosć T'kula ała o sobie znać. Chciał się nalezycie przygotowac do tego spotkania, jakby to miał byc egzamin.

Offline

 

#34 2013-06-04 20:43:31

Leri

Rycerz

Zarejestrowany: 2012-12-06
Punktów :   

Re: Sala Treningowe

- Może sam go zapytasz?
Zapytała przekornie Leri. Nie chciała dawać T'kulowi tej przewagi, której nie miałby Sisco. Chciała jeszcze coś dodać, gdy nagle odezwał się jej komunikator, który leżał na ręczniku w kacie. Szybko do niego podeszła, podniosła urządzenie i odebrała wiadomość. Chwilkę stała bez ruchu po czym zaczęła zbierać swoje rzeczy.
- Wybacz, ważne sprawy gonią. Miło się rozmawiało, niech Moc będzie z Tobą
Pożegnała się i szybko wyszła.

Offline

 

#35 2013-06-04 20:51:42

T'kul

Niemocowładny

Zarejestrowany: 2013-04-11
Punktów :   

Re: Sala Treningowe

- Spytam, niezawodnie.
Gdy usłyszał komunikator złapał się za kieszeń. odruchowo. Jednak to nie jego urzadzienie. jego dzwoniło w inny sposób. Leri odebrała wiadomosc. pilne sprawy ja wzywały
- Niech Moc będzie z Toba.
pozegnał się, ale nie wioeział czy wybiegajac dosłyszała. Został sam. Plan dnia miał i tak rozwalony więc mógł zajac się "obiektem" czyli Sisco. zamierzał go odwiedzić. Ale oczywiście nie w taklim stanie i nie w takim stroju. Wyszedł z sali gimnastycznej kierujac sie do swojego pokoju.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszaf.pun.pl www.scaniatransportvs.pun.pl www.najciekawsze.pun.pl www.eve.pun.pl www.battlecraft.pun.pl