Star Tales - gwiezdne opowieści...

Jest rok 21 406 od powstania Republiki. Próbujemy przeżyć...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-01-27 20:20:47

Rafiss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-27
Punktów :   

Rafiss Seu

imię: Rafiss
nazwisko: Seu
rasa: człowiek
miejsce pochodzenia: Naboo
zajęcie: przemytnik

Rafiss szkoliła się pilotarzu w Królewskiej Akademii Gwiezdnej na Naboo. Po skończonym szkoleniu została pilotem na krążowniku należącym do floty Naboo. Tam też poznała gunganina Jar-Fa-Berksa, który również pełnił funkcje pilota. Podczas jednej z misji doszło do bitwy pomiędzy siłami Naboo, a kilkoma jednostkami Sithów. Statek, na którym służyli Rafiss i Jar-Fa-Berks został zestrzelony i musiał awaryjnie lądować na Tatooine, niedaleko Mos Eisley. Przeżyła tylko dwójka pilotów. Rafiss udało się dotrzeć do miasta i poznać panujące tam warunki. Bardzo szybko sprzedała miejscowym kupcom to co zostało z wraku i nadawało się do użycia. Wynajęła niewielkie mieszkanie czekając na dogodną okazję do opuszczenia planety. Podczas tego okresu znalazła przypadkiem rannego wookiego. Zaopiekowała się nim. Kilka dni później jeden z handlarzy wystawił na sprzedaż koreliański transportowiec. Rafiss zostało jeszcze na tyle dużo pieniędzy, żeby go kupić. Gunganin i wookie zostali jej nową załogą. Szybko wrócili na Naboo. Tam jednak okazało się że została spisana na straty i uznana za zmarłą. Była więc wolna. Postanowiła zająć się więc transportem towarów.

Offline

 

#2 2014-01-27 20:47:01

MOC

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-05
Punktów :   

Re: Rafiss Seu

Oj króciutka ta karta, króciutka, brakuje sporo ważnych informacji: charakter, wygląd, przydałaby się troszkę bardziej rozbudowana historia. Nie mogę dać akceptacji za nią, ale zrobimy tak: w dziale "Pod Drugiej Stronie Lustra" można grać bez ważnej KP. Rozegramy więc jedną sesję i ja się zorientuję na czym stoję a w miedzy czasie mogę ci pomóc z KP - głównie sprawy merytoryczne, bo pisać za ciebie nie będę, tak dobrze nie ma ;) O szczegóły możesz pytać na PW lub na gg - 7624051

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.crashfans.pun.pl www.cbmpolska.pun.pl www.animacjaspoleczna.pun.pl www.masbleach.pun.pl www.taka.pun.pl